Müşteri Hizmetleri

Merhaba, Maksimum Bilişim Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz...

Maksimum Müşteri Hizmetleri Merkezi

Merhaba, ürün ve hizmetlerimizle ilgili satış ve satış sonrası destek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Teknik Servis

Donanımlı servis laboratuvarı ve uzman ekibiyle her türlü arızayı onarabilen servisimiz, sıradan servislere göre daha profesyonel, daha hızlı ve daha ekonomik bir servis deneyimi sunmaktadır. Servis talebi veya servis sonrası sorunlar için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0850 811 24 75

İnternet Çözümleri

Maksimum Web ile işletmenizi dijital dönüşüme hazırlayın. İnternette sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan milyonlarca müşteriye ulaşmak için daha fazla beklemeyin. Web  çözümleriyle ilgili daha fazla bilgi almak, veya hizmet sonrası sorunlarınız için bize ulaşın.

0850 811 36 84

Eğitim ve Seminer

Maksimum, bilgi ve birikimini, eğitim ve seminerler ile alanında gelişmek isteyen servislere ve internette var olmak isteyen işletmelere aktarıyor. Eğitim ve Seminerlerimiz site ve sosyal medyadan duyurulmaktadır, ayrıca soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

0850 811 64 60

Yedek Parça

Bilgisayar, telefon ve tabletler için orijinal ve muadil yedek parçalara www.entegrem.com e-ticaret sitesinden ulaşabilir ve on-line sipariş verebilirsiniz. Bilgisayar, telefon ve tabletler için yedek parça satış ve satış sonrası ürün desteği ve stok bilgisi için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0850 811 60 55
Call Now Button
WhatsApp chat