Teknik Servis

Bilgisayar, Telefon, Tablet Ve Endüstriyel Kartlar İçin Profesyonel Teknik Servis Hizmeti...

Profesyonel Teknik Servis

 

Bilgisayar, telefon ve tabletler için dünya markalarına özel servis hizmeti veren Maksimum Türk Standartlar Enstitüsü ve Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir. 100 metrekarelik donanımlı servis laboratuvarı, son teknoloji makine parkuru ile donatılmış olup profesyonel ekip ve ekipman sayesinde anakart ve kasa dahil tüm bileşenlerin onarımı yapılabilmektedir.

 

Maksimum, bilgisayar teknik servisi alanında bireysel müşterine hizmet verdiği gibi, kurumsal müşterilerine de sözleşmeli olarak yerinde servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Türkiye’de bulunan daha küçük servisler için bayilik sistemi ile profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir.

 

Maksimum, servis hizmetinde fark yaratan ve örnek alınan uygulamaları ile binlerce müşterisine hizmet vermiştir. Hızlı servis, uzak masaüstü desteği, ücretsiz kargo, ücretsiz genel bakım, performans upgrade ve elektronik eşya koruma sigortası gibi yenilikçi hizmetleri ile sürekli müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyip hizmet kalitesini standartların üstünde sunmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp chat