Blog

Latest Industry News

Apple Randevusuz Servis

Apple ürünleriyle ilgili yetkili servis hizmeti Apple Zorlu Center tarafından verilmektedir. Bu hizmet bir rezarvasyon sistemiyle yapılmaktadır fakat yoğunluk nedeniyle internet üzerinden randevu alma şansı çok düşüktür hatta bunun için internet üzerinden randevusunu satanlara bile rastlayabilirsiniz.

 

Anında servis hizmeti alabilmek için cihazınızın garanti süresi bittiyse veya herhangi bir şekilde garanti dışı kaldıysa servisimize getirmeniz yeterli. Servisimizde Apple cihazınızla randevusuz olarak anında ilgilenilmektedir. Apple ürünleriniz ile ilgili tüm arızaları çözüme ulaştırmak adına, randevu sistemi gibi engelleri kullanmadan direkt olarak servisimiz ile iletişime geçip ön kayıt oluşturduktan sonra ürününüzü teslim edebilirsiniz. İstanbul Şişli / Osmanbey / Taksim / Beşiktaş / Gayrettepe bölgelerinde ikamet ediyor iseniz, arızalı Apple ürünlerinizi resmi şirket personelimiz ile adresinizden alıp servisimize teslim olmasını sağlayabiliriz.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank