Organizasyon, kurumlar ve işyerleri için teknolojik çözümler.

 

Kurum, işyeri ve organizasyonlar için gereken teknolojik donanım ve cihaz ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kurumsal Satış hizmetimizde işletmelerin ihtiyacı olan bilgisayar, tablet, yazıcı, tarayıcı, projeksiyon gibi teknolojik ürünlerin temini, bakımı ve onarımı hizmetlerini veriyoruz. Fare, klavye, kulaklık gibi sarf ekipman ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Küçük işletmeler ve Startuplar

Maksimum bilişim startup teknoloji danışmanlığı

Yeni kurulmuş ve büyümekte olan işletmelerin teknoloji danışmanlıklarını yapıyoruz. İhtiyaçları doğrultusunda gerekli teknolojik ekipmanları sağlıyoruz. İşinize iyi bir başlangıç yapmak için bize danışmayı ihmal etmeyin.

Büyük İşletmeler ve Holdingler

maksimum teknolojik danışmanlık şirketi

Büyük işletmelerin gereken teknolojik alt yapılarına destek oluyoruz, iş verimliliğini arttırmak için ihtiyaç duyulan teknolojik ekipmanların teminini sağlıyoruz. Kullanımda olan cihazların bakımını, onarımını ve tamiratını yapıyoruz.

Kamu Kurum ve Kuruluşları

Kurumsal Satış

Kamu kurum ve kuruluşlarının anlık ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik teknoloji ve ekipman desteğini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra halihazırda kullanılmakta olan cihazlarına tamir, bakım, onarım ve güvenlik hizmetlerini veriyoruz.

Teknolojik çözüm ve destek hizmetlerimiz.

 

Maksimum bilişim olarak yüzlerce kurumsal müşterimize teknolojik danışmanlık ve teknolojik destek hizmeti vermiş bulunmaktayız. Kurumunuzun ihtiyacı olan cihazların tespiti ve tedarik edilmesi, hasarlı ve arızalı cihazların tamiri, rutin cihaz bakımları gibi hizmetlerimiz kurumsal paketlerimizin içerisinde bulunmaktadır.

Teknolojik Danışmanlık

İşletmelerin teknolojik standartlarını ve ihtiyaçlarını belirlemek için teknolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ürün Tedarik

İşletmeler için gerekli olan teknolojik ürünlerin tedarik ve kurulum hizmetlerini veriyoruz.

Sistem Kurulumu

Kurum ve kuruluşların iş akışını üzerinde toplayacak ve yürütülmesini sağlayacak sistemler kuruyoruz.

Bakım Onarım

Kullanılmakta olan cihazların rutin bakımlarını yapıyoruz, arızalı cihazların onarımını sağlıyoruz.

Tedarikçilerimiz

Bizimle İletişime Geçin

 

Kurumunuzun ihtiyacı olan ideal teknolojiler için kurumsal satış departmanımızla telefon ve e-mail ile iletişime geçebilirsiniz veya formumuzla mesajınızı iletin biz size dönüş yapalım…
    Maksimum bilişim kurumsal satış iletişim formu
    Back to top
    blank
    blank