Servisler - Maksimum Bilişim
shape 5
profesyonel teknik servis
Profesyonel Teknik Servis

Teknik Servis Hizmetlerimiz

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Ürün Grupları

Masaüstü Bilgisayar, Laptop, Notebook, All in One Bilgisayar, Server Sunucu, Monitör, Projeksiyon ve Yazıcı Modelleri için Bakım, Onarım, Tamirat Hizmetleri, Yedek Parça Tedariği ve Çok Daha Fazlası…

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!
Telefon, E-mail ve Whatsapp

Profesyonel Teknik Servis

shape 2
uzman teknik servis

Uzman Ekip

Bilgisayar ve donanımları için dünya markalarına özel servis hizmeti veren Maksimum Bilişim Türk Standartlar Enstitüsü ve Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir. Donanımlı servis laboratuvarı, son teknoloji makine sistemleri ile donatılmış olup profesyonel ekibi sayesinde anakart, ekran kartı ve kasa dahil tüm bileşenlerin onarımı yapılabilmektedir.

shape 2
kurumsal teknik servis

Kurumsal Hizmet

Maksimum Bilişim, bilgisayar teknik servisi alanında bireysel müşterine tamir, onarım, bakım, yedek parça değişimi, upgrade hizmetleri verdiği gibi, kurumsal müşterilerine de sözleşmeli şekilde düzenli teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Türkiye’de bulunan daha küçük servislere yönelik bayilik sistemi modelinde profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir.

shape 2
yenilikçi teknik servis

Yenilikçi Hizmetler

Maksimum Bilişim, servis hizmetinde fark yaratan ve örnek alınan uygulamaları ile binlerce müşterisine hizmet vermiştir. Hızlı servis, uzak masaüstü desteği, ücretsiz kargo, ücretsiz genel bakım, performans upgrade ve elektronik cihaz koruma sigortası gibi yenilikçi hizmetleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Tedarikçilerimiz

denge bilgisayar logo
penta bilgisayar logo
arena bilgisayar logo
index bilgisayar logo
telefon iletişim
whatsapp iletişim