Profesyonel Teknik Servis

Uzman Ekip

Bilgisayar, telefon ve tabletler için dünya markalarına özel servis hizmeti veren Maksimum Türk Standartlar Enstitüsü ve Hizmet Yeterlilik belgelerine sahiptir. Donanımlı servis laboratuvarı laboratuvarı, son teknoloji makine parkuru ile donatılmış olup profesyonel ekip sayesinde anakart ve kasa dahil tüm bileşenlerin onarımı yapılabilmektedir.

Kurumsal Hizmet

Maksimum Bilisim,  bilgisayar teknik servisi alanında bireysel müşterine tamir&onarım, bakım, yedek parça değişimi, upgrade gibi hizmetleri verdiği gibi, kurumsal müşterilerine de sözleşmeli şekilde servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Türkiye’de bulunan daha küçük servislere yönelik bayilik sistemi modelinde profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir.

Yenilikçi Hizmetler

Maksimum, servis hizmetinde fark yaratan ve örnek alınan uygulamaları ile binlerce müşterisine hizmet vermiştir. Hızlı servis, uzak masaüstü desteği, ücretsiz kargo, ücretsiz genel bakım, performans upgrade ve elektronik eşya koruma sigortası gibi yenilikçi hizmetleri ile sürekli müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Egitim & Seminer

Maksimum, başarısını kanıtladığı Teknik Servis ve İnternet Reklamcılığı alanında bilgi ve birikimini paylaşarak, işletmelerin gelişimine katkı sağlıyor.

Böylece, Teknik Servis alanında daha kaliteli hizmet vermek isteyen servislere destek olmak ve değişen pazar koşullarında var olmak isteyen küçük işletmeler için internetin gücünü kullanarak, işletmelerini geliştirmek hedeflenmektedir.

TEKNİK SERVİSLER İÇİN ELEKTRONİK ONARIM EĞİTİMİ

Temel Elektronik Eğitimi: Temel Elektronik Bilgisi, Ölçü Aletlerinin Tanımı ve Kullanım Özelikleri, Devre Elemanları Özellikleri, Devre Analizi ve Çözüm Yöntemleri, Yarı İletkenler, Transistörler, FET, JFET, MOSFET Uygulama Devreleri, Mantık Kapıları, Tümleşik Devreler.

Anakart Arıza Tespiti ve Onarımı: Teknik servis ekipmanları, Ölçüm cihazları (Osiloskop, Ampermetre, Avometre) tanıtım ve uygulamalı kullanımı, Anakart üzerindeki SMD malzemelerin tanıtımı ve kontrolü.

Bios programlama ve uygulamalı olarak programlayıcı kullanmak, Kolay arıza tespit yöntemleri, SMD malzemeleri uygulamalı olarak söküp takmak, Elektronik devre şeması takibi, Block diagram, BGA Rework cihazları tanıtımı ve uygulamalı BGA işlemi.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Laptop & Notebook, All in One Desktop, Monitör Tamiri, Projeksiyon ve Yazıcı Modelleri için Bakım Onarım Hizmetleri ve Çok Daha Fazlası…

  • Yedek Parça
  • Anakart Tamiri
  • Notebook Tamiri
  • Monitör Tamiri
  • All in One Desktop
  • Projeksiyon ve Yazıcı

 

Markalar

Yedek Parça

Bilgisayar, Telefon ve Tabletler için yurt dışından orijinal ve muadil, adaptör, batarya, klavye, anakart, lcd ekran, dokunmatik ekran, entegre, chipset ve diğer elektronik komponentler, kasa ve diğer mekanik aksamlar gibi yedek parça temini yapan Maksimum, parça satışlarını entegrem.com e-ticaret sitesi üzerinden yapmaktadır. İlk olarak teknik servisine yönelik parça ihtiyacını karşılayıp, müşterilerine daha hızlı ve ekonomik bir servis hizmeti sunmayı hedefleyen Maksimum, bayilerden gelen yoğun talep üzerine 2015 yılından bu yana entegrem.com üzerinden sıfır ve ikinci el yedek parça satışına başlamıştır.

Servisler
Back to top
blank
blank