Yeni iPhone 9 ve iPhone 11 İşlemci Performansı

Eylül ayında lansman’da tanıtacağı iPhone 9 ve iPhone 11’de rakiplerinin geride bırakacak özelliklerde baya iddialılar. Yeni çıkartacakları iPhone 9 ve iPhone 11’de kullandıkları A12 işlemci ile hep performansı üst düzeye çıkartıp hemde pil güç tüketimini minimuma indirmişler.

 

Apple işlemcisi üreten Tayvanlı şirket olan TSMC tarafından iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X’de kullandıkları 10 nanometre işlemciler ile kıyasladığımızda yongalarının boyutları %30 küçüleceği iddialılar arasında. A12 çipli işlemciler %20 hız ve %40 enerji tasarrufu sağlacaklarını söylediler.

 

İphone 11’de geçen yılki modellere göre %10 daha fazla pil kapasitesi olacağı söyleniyor. Ancak bu iddialılar karşı ürünü test edip net bir şekilde yazabilmemiz için yeni çıkarak iPhone 9 ve iPhone 11 bizleri bekliyor.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank