Blog

Latest Industry News

PC Toplamak için Gerekenler

Bilgisayarın en temel donanımları Anakart, işlemci ve ram dir. Bu üç parça olmadan hiç bir başlangıç yapamazsınız. PC Toplamak için Gerekenler arasında ilk sırada olan Anakart, işlemci ve Ram Donanımlarına sahip olduktan sonra işletim sistemini kuracağınız bir harddisk olması gerekmektedir.

pc toplamak için gerekenler

pc toplamak için gerekenler

PC Toplamak için Gerekenler Nelerdir?

Tabi eğer anakartta onboard ekran çıkışı yoksa birde ekran kartına sahip olmak gerekecek. Son olarak tüm bunları toplayacak bir kasa. Kasa demişken en önemli şeyi unutuyorduk, Güç Kaynağı… Bilgisayar Toplamak İçin Gerekenler arasında Power Supply olmadan tüm bu parçalara elektrik veremeyiz. Donanımların sağlığı açısından güç kaynağını seçerken kaliteli ve A plus Sertifikalı seçimler yapmanızı öneririz. Dip not olarak da harddisk Ssd bir disk olursa veri alışverişinin hızlı olacağından performansı iyi bir bilgisayar elde etmiş olursunuz..

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank