Blog

Latest Industry News

Dell Görüntü Sorunları

Dell Görüntü Sorunları çoğu grafik işlemcilerin arızalanması ile meydana gelmektedir. Düzenli bakım yapılmayan bakımsız bilgisayarlarda içerideki sıcak hava dışarıya tahliye edilemediğinden dolayı, donanımlar aşırı ısınarak bir zaman sonra aralarında ki iletkenlik azalmaktadır.

dell görüntü sorunlarıDell Görüntü Sorunları ve Nedenleri

Hatta o kadar ki neredeyse lehimleri eritecek ısılara kadar ilerleye bilmektedir. Eğer ki işlemci vb. donanımlar direk olarak bozulmamış ise anakart tamiri yapılarak donanımların sökülüp yeniden takılması işlemlerinden sonra arızalı olan bilgisayarlar çalışır hale gelebilmektedir. Bga gibi profesyonel cihazlar ile işlemci sökülüp yeniden lehim ile monte edildikten sonra bakım ve temizlikleri yapılan bilgisayarlar uzun yıllar çalışmaya devam etmektedir. Bu ve buna benzer titizlik gösterilmesi gereken işlemlerde profesyonel teknik servisler seçilmeli. Uzman ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlar ile uygun ortamlarda yaptığımız bakım, onarım ve değişim işlemlerinde garanti vermekteyiz.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank