Ekran Panel Değişimi Nasıl Olmalıdır?

Laptop Ekran Değişimi

Laptop ekran panel değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey görüntü aktaran kablosuna zarar vermemeye dikkat etmek ve doğru olan ekran panelini seçmektir. Aynı markaya ait birden fazla modelin, birbirinden farklı panelleri vardır.

ekran panel değişimi

ekran panel değişimi

Ekran Panel Değişimi Nasıl Olmalıdır?

Her farklı panelin apayrı soketleri ve pin sayısı olur. Uygun bir soket bile olsa o modele uygun bir ekran paneli değilse cihaza veya panele zarar verebilirsiniz ve çalışmayacaktır. Doğru model panellerde aralarında ayrılır. Panel Değişimi mat görüntü yada parlak görüntü veren çeşitlere göre seçilebilir. Ekran boyutu, pikseli ve aydınlatma özelliklerine göre çeşitli ekran panelleri vardır. Full HD, HD yada Led ekran panellerinin özellikleri ve fiyatları birbirinden farklıdır.

Laptop panel değişimi için Mecidiyeköy Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden haritayı kullanabilir yada irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank