Gizli Dosyaları Gösterme | Maksimum Bilişim
gizli dosyalari gosterme 2

Gizli Dosyaları Gösterme

Günlük hayatımızda bilgisayarı bir çok önemli işlerimizde kullanırız. Bu işlerimizi bazen güvene almak adına bilgisayar içinde dosyalarımızı saklamak, gizlemek zorunda kalıyoruz. Bazen unuttuğumuz bu gizli dosyaları tekrardan normal  haline getirmek istiyoruz. Peki Gizli Dosya Gösterme nasıl olur ve nasıl tekrar eski haline getiririz çoğumuzun merak ettiği sorulardandır. Maksimum Bilişim web sitemizden merak ettiğiniz sorular hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gizli Dosyaları GöstermeGizli Dosya Gösterme Nasıl Olur?

Bilgisayarımızı günlük hayatta bir çok kişi olarak kullanabiliyoruz. Bazen yanlış yapılabilecek bir hareket dosyalarımızın silinmesine sebep olabilir. Bundan kaynaklı bilgisayarımızda ki önemli dosyaları bilgisayarımızı kullanan biri olduğunda gizli dosya haline getirebiliriz. daha sonra bu gizli dosyaları gösterme nasıl oluyor ?

İlk önce bilgisayarınızdan dosya gezginini açınız ve dosya gezgininin sağ üst köşesinde bulunan görünüm sekmesine tıklayınız. Görünüm sekmesinde sol tarafta gizli dosyayı gösteren butona tıklayınız ve bilgisayarınızda gizli dosyalar görünmüş olur. Bilgisayarınızı tekrar gizlemek istediğinizde ise yine aynı yolları izleyip , dosya gezgini> görünüm> gizli ögeler yaparak dosyalarınızı gizleyebilirsiniz.

Maksimum Bilişim web sitesinden Gizli Dosyaları Gösterme ve diğer sorularınız hakkında daha detaylı bilgi almak için blog yazılarımızı okuyabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ve orijinal yedek parçalarımız ile sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Prev Post

Next Post

telefon iletişim
whatsapp iletişim