Blog

Latest Industry News

Laptop Şarj Soketi Temassızlık

Dizüstü bilgisayar adaptörlerinin uçları sabit kalmadığından ve sağa sola sürekli oynayarak laptop şarj soketi temassızlık sorununu medyana getirebiliyor.
Kablo yada adaptör kaynaklı sorunlarda olabilir elbette ancak, bir çoğu şark soketi ile ilgili olmaktadır. Temassız yada arızalı şarj soketleri onarım yada değişim olmalıdır ki iletkenliği sağlam bir şekilde çalışsın ve adaptörden aldığı enerjiyi donanımlara iletsin.

laptop şarj soketi temassızlık

Laptop Şarj Olmuyorsa Neler Yapmalıyız?

Öncelikle adaptör mü arızalı yoksa soketten mi yoksa farklı bir sorun mu var bunu tespit etmek gerekir. Test edilebilmek için varsa eğer farklı bir adaptör yada laptop bilgisayar, onlara uyumlu ise deneyerek ihtimalleri elememiz gerekir. Eğer ikinci bir bilgisayar yada adaptör yoksa ölçü aleti ile kablo ucunu kontrol edebilirsiniz. Servisimizde birebir orijinal parça yada A Kalite parça seçenekleri ile hem adaptör onarımı hemde şarj soketi değişimi yada tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Laptop Şarj Soketi Temassızlık Sorunu Çözümü

Uzman ekipler tarafından anakart üzerinde ki şarj soketi sökülerek yenisi ile değiştirilebilir. Bu işlem ile laptop şarj soketi temassızlık sorunu giderilmiş olur. Arızanın tam olarak tespiti yapıldıktan sonra duruma göre hareket edilebilir. Adaptör tamiri yada soket tamiri ile sorunlarınızdan kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank