Blog

Latest Industry News

WinRar Hasarlı Hatası Düzeltme

Winrar okuma hatası yada dosya bozuk hatası veriyorsa sinir bozucu bir hal alabiliyor. Ne indirsen indir Winrar hasarlı hatası alıyoruz ve hiç bir şekilde dosyaları dışarı çıkartamıyoruz.

winrar hasarlı hatasıWinrar Hasarlı Hatası Düzeltme

Winrar eğer güncel değilse böyle bir hata alabiliyor, hatta winrarın kendi dosyaları da hasarlı olabiliyor. Bu yüzden winrar programını kaldırıp kendi sitesinden yeni sürümünü indirerek bu tarz sorunlardan kurtulabilirsiniz. İndirirken dikkat etmeniz gereken şey ise bilgisayarınızın kaç bit olduğu. Bilgisayar 32 bit ise 32bit 64 bit ise 64bit sürümünü indirmeniz gerekmektedir.

Alternatif Bir Yol

Ben en kalıcı çözüm olarak 7zip kullanılmasını önerebilirim. Winrar uygulamasından daha hızlı ve sorun yaşanan dosyaları çıkartabiliyor. Aslında Dosyanız bozuk değilde winrar dosyaları bozuk olduğunda 7zip en hızlı çözüm olabilir.

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak.*Bunları Kullanabilirsiniz HTML Etiketler ve Nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
blank
blank